Google Site Optimizasyonu (SEO)

Kurumsal bir firma mevcut müşterilerini hizmet verecek ve yeni müşteriler ile çalışmak istiyorsa, pazarlama için yıllık bütçe ayırmak şarttır. Reklamları ses ve video yayınları ile, baskı v.b. ama en önemlisi online pazarlamadır.

Başarılı bir şirket için, reklam bölümünde üst nitelikli uzmanlar istihdam etmek zorundadır. Bu vizyona sahip bir yönetici iyi bir reklam ekibi ile desteklenmelidir. "Para kazanmak için reklama para harcamak zorundayız."

Adwords Optimizasyon yabancı ve işinizle alakasız gelebilir, ancak çevrimiçi pazarlama söz konusu olduğunda, Adwords Optimizasyon daha iyi bir kelime kadar, Google'da en çok kullanılan arama motoru ile pazarlama şirketi olarak vardır.

Şirketiniz yerel olarak çalışır ve siz çevrenizdeki potansiyel müşterilere ulaşmaya çalışıp, ürün veya hizmet pazarlama aracı olarak yerel bir gazeteye reklam verebilirsiniz, ama sadece hayal kırıklığı olarak sonuçlarını görürüsünüz.
Adwords Optimizasyonu kavramı oldukça basittir. Eğer baskı pazarlama hedeflenen müşteriye ulaşmak için kullanacağınız bir kelime vardır. Bir oto dükkanına sahipseniz, gazete reklamında 'Oto Tamir Dükkanı' veya 'Ucuz Oto Dükkanı' kullanırsınız; online pazarlamada, özellikle Adwords Optimizasyonu yapılan reklamda, tamirci dükkanı ararken potansiyel müşterileri kullandığınız anahtar kelimelerle sizi direk bulur.

İşinizin genişlemesi ve sürdürülebilir büyüme: Size ait ne iş olursa olsun, çok sayıda anahtar kelime genellikle aradığınızı elde etmek için yeterlidir. Sizin büyüme hedefi pazarlama yönü için, Adwords Optimizasyon bu planda önemli bir rol oynar.

Adınız, Soyadınız
Email Adresiniz
Telefonunuz
Websiteniz
Mesajınız